Search
Close this search box.

Bruntálští dopravní policisté měli během prodlouženého víkendu napilno

Během prodlouženého víkendu dopravní policisté řešili 14 nehod. Jedna nehoda – cyklisty (dechová zkouška vykázala hodnoty přes 1,5 promile)byla pod vlivem alkoholu a muž utrpěl lehká zranění. Šest z nehod byly střety se zvěří. Celková hmotná škoda při nehodách přesáhla 890 tisíc korun.

Střety se zvěří

Dne 29. 9. 2018 v 19:05 hodin za železničním přejezdem od obce Valšov na Bruntál vběhla z pravého silničního příkopu srna přímo před jedoucí vozidlo Škoda Octavia. Došlo ke střetu, zvíře bylo odmrštěno do levé příkopy. Způsobená škoda na vozidle činí 70 tisíc korun.

Dne 30. 9. 2018v 18:50 hodin vběhl mezi obcemi Malá Morávka a Dolní Moravice do jízdní dráhy vozidlu Citroen jelen. Řidička již nestihla pro krátkou vzdálenost zabránit střetu a zvíře zůstalo na místě usmrceno. Způsobená škoda činí 100 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient