Brněnští hokejisté budou obhajovat finále se třemi posilami

Kometa Brno pár týdnů po skončení naší hokejové extraligy už dává dohromady kádr pro příští ročník. Velkými posilami by měli být obránce Juraj Mikuš a útočníci Martin Bakoš s Bedřichem Köhlerem.

Juraj Mikuš, kterému je 29 let, působí v extralize od roku 2014, odehrál 232 zápasů, ve kterých vstřelil 22 branek a přidal 65 asistencí. V posledních dvou letech hrál tento slovenský obránce za pražskou Spartu. „Cítil jsem, že potřebuji změnit klub a prostředí. Kometa mi připadala jako nejlepší výběr ze všech týmů, které hrají českou extraligu. Má vysoké ambice, každý rok hraje o nejvyšší příčky a navíc to budu mít blíž domovu,“ komentoval Mikuš svůj příchod na jih Moravy.

Další posila útočník Martin Bakoš hrál naposledy v Liberci. Před dvěma lety získal slovenský ofenzivní hráč s Bílými tygry mistrovský titul. V Česku zatím odehrál 176 utkání s bilancí 52 gólů a 62 asistencí. Navíc má zkušenosti z ruské KHL. V současné chvíli startuje na světovém šampionátu v Dánsku.

Třetí posilou je třiatřicetiletý Bedřich Köhler, který v minulé sezoně působilv Hradci Králové. Z extraligových klubů má zkušenosti ze Zlína a Vítkovic. S prvně jmenovaným týmem získal v roce 2014 titul. V extralize nastoupil k 792 zápasům (175+140).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak