Search
Close this search box.

Brazilec Max zůstává v dresu ERA-PACKU

Další splněný úkol si připsalo vedení FK ERA-PACKu Chrudim, které ve snaze udržet mistrovský kádr, prodloužilo smlouvu s dalším zahraničním hráčem. Po ostrostřelci Évertonovi a brankáři Litviněnkovi uvidíme v následujících dvou sezónách v dresu Chrudimi i oblíbence fanoušků – Maxe!

Čtyřiatřicetiletý Brazilec působí na východě Čech již od roku 2009 a v září zde odstartuje již devátou sezónu.

Brazilec Max si za své dlouhé působení v České republiky získal výraznou popularitu. Nejen, že je dlouhodobým tahounem ERA-PACKu Chrudim za mistrovskými tituly, naučil se i jazyk a se svojí rodinou se v Chrudimi zabydlel. A jeho štace zde nekončí. V roce 2009 přišel z Brazílie s trenérem Cacauem, jakožto první zahraniční hráči, kteří kdy chrudimský tým posílili a od té doby zde působí nepřerušeně.

V loňské sezóně Max nastřílel v základní části neuvěřitelných 39 gólů, dalších pět přidal v devíti zápasech vyřazovacích bojů. Svoji úctyhodnou statistiku bude moci rozvíjet, v průběhu května se s vedením chrudimského klubu dohodl na prodloužení kontraktu o další dva roky, to znamená minimálně do konce sezóny 2019/2020!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient