Brankářskou základnu kladenských hokejistů rozšířil Adam Brígzala

Soupiska Rytířů pro nadcházející sezonu čítá aktuálně už dvacet jmen! K brankářské dvojici Lukáš Cikánek – David Stahl se připojil mladý gólman Adam Brízgala, který strávil poslední dvě sezony v amerických juniorských soutěžích.

Adam Brízgala je devatenáctiletý talentovaný gólman, který vzešel ze sparťanské hokejové školy a je pravidelně členem mládežnických reprezentací. Za svůj mateřský klub nastupoval naposledy v ročníku 2015/16, který mu pokazilo zranění kolene. V sezoně 2016/17 odešel do nejvyšší americké juniorské ligy USHL, kde hájil barvy klubu Muskegon Lumberjacks. V loňské sezoně odehrál v tomto týmu 13 zápasů a 21 utkání odchytal v nižší NAHL. V dresu Brookings Blizzard udržel úspěšnost 91,5 % a průměr 2,88 inkasovaného gólu na zápas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.