Search
Close this search box.

Brankář Sparty Machovský navštívil společnost BHMW

Hráči Sparty se o něj díky novému partnerství s firmou Bohemia Healing Marienbad Waters (BHMW) nemusí tolik starat. Přímo do šatny totiž začne dodávat léčivé vody společnost Bílinská kyselka, Zaječická hořká voda, Ferdinandův a Rudolfův promen a vodu Aqua Maria.

Přímo do stáčírny v Bílině se zajel podívat i strážce sparťanského brankoviště Matěj Machovský, aby zároveň přivítal nového GOLD partnera týmu HC Sparta Praha. Proč právě on? Má k této „branži“ nečekaně velice blízko. „Moji rodiče stáčeli Horský pramen. I díky tomu přesně vím, o co v procesu jde,“ prozrazuje sparťanská gólmanská jednička.

Na rozdíl od dalších zástupců Sparty tak nepotřeboval příliš vysvětlovat, k čemu slouží nejrůznější přístroje. „Sám jsem si výrobou prošel. Vím, co je vyfukovačka, jak stáčení funguje a co je a naopak není při stáčení vody potřeba,“ říká Machovský.

Spokojení s novým partnerstvím jsou i zástupci společnosti Bohemia Healing Marienbad Waters. „Jsme opravdu rádi, že jsme se Spartou domluvili a můžeme tento klub podporovat,“ těší výkonného ředitele BHMW Vojtěcha Milka. Společnost BHMW má totiž ke sportovcům velice blízko a chystá ještě rozšířit své portfolio. Získala totiž licence na výrobu iontových a energetických nápojů světové sportovní značky Head pro desítky států světa.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient