Search
Close this search box.

Bohumínský skatepark dostane k prvním narozeninám mladšího brášku

Nové workoutové hřiště v Bohumíně boduje napříč generacemi. Jeho oficiální otevření je součástí oslav prvních narozenin skateparku na Faji, který je nejmodernějším v okolí. Na programu jsou závody ve skateboardingu i workoutové exhibice, v sobotu 23. června od 11 hodin. Vstup je zdarma. Zvou spolek Mládež a město Bohumín.

Otvíračka v podobě několika exhibičních vystoupení v podání WO týmu Ostrava nebude ani zdaleka to jediné, na co se diváci mohou těšit. „Nejen, že tito workoutoví ,,dříči,, budou ukazovat, jak maximálně nové hřiště v Bohumíně využívat, ale nezbytnou součástí této velké sportovní akce je celodenní závod ve skateboardingu,“ říká za spolupořádající spolek Mládež jeho předseda Dalibor Jureček.

Registrace do závodu proběhne v místě konání od 11 do 12 hodin. První kategorie je do 16 let a do druhé kategorie budou zařazeni jezdci od 17 let včetně. „Připravili jsme věcné ceny za více jak 30 tisíc korun, na nejlepší jezdce čeká hotovost 5 tisíc. Uvítáme závodníky všech generací, rodiny s dětmi. Byli bychom rádi, kdybychom inspirovali mládež k budoucímu ježdění a reprezentaci Bohumína,“ uvedl Jureček.

Akci doprovodí stánky s občerstvením a sportovním oblečením, soutěže pro děti včetně skákacího hradu pro nejmenší. O hudbu se postará několik DJs, moderátor a bohumínský rapper MC Klam.

Bohumín na jaře postavil v areálu Faja zázemí pro populární disciplínu street workout. Speciální cvičební prvky, na nichž si veřejnost může vyzkoušet cviky popírající fyzikální zásady, se ihned po instalaci staly vyhledávanou kratochvílí. Do výstavby Bohumín investoval přes půl milionu korun. Okolí nové atrakce dostalo taky nový živičný povrch.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient