Bohumínský podnik Viadrus má má 130 let, k narozeninám naděluje všem bruslení zdarma

(Aktualizováno před )

Na ledovém ostří v listopadu zadarmo. Bohumínský podnik Viadrus potěší milovníky zimních radovánek, protože v listopadu bude sponzorem veřejného bruslení v hale zimního stadionu Bospor.

„Společnost Viadrus v letošním roce slaví 130. výročí založení. V rámci oslav se vedení firmy rozhodlo zasponzorovat všechna listopadová veřejná bruslení na zimním stadionu v Bohumíně. Všichni, kdo sem přijdou na veřejné bruslení v listopadu, budou bruslit zadarmo,“ uvedl za společnost Viadrus David Grendysa. Veřejné bruslení probíhá v Bospor aréně (zimní stadion) o víkendech, každou sobotu a neděli od 15 do 16:30 hodin.

Viadrus a. s. je tradičním ryze českým výrobcem produktů z šedé litiny, zejména kotlů a radiátorů. S výrobní kapacitou 120 tisíc kotlů a 4 miliony radiátorových článků za rok patří mezi významné hráče na evropském topenářském trhu. Původně byl součástí společnosti ŽDB, samostatnou společností se stal v roce 2012. Viadrus zaměstnává zhruba 700 lidí a dosahuje obratu cca 1,5 mld. korun ročně. Jediným vlastníkem je Bonatrans Group Holding B.V.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz