Search
Close this search box.

Bohumínský Dům dětí a mládeže v předstihu spustil nábor dětí pro prázdninové tábory

Rekord. Za pouhých pět dnů se kapacita jednoho z turnusů letních pobytových táborů z dílny bohumínského domu dětí a mládeže naplnila. 60 míst je beznadějně obsazených. V dalších termínech pro rok 2019 je kapacita ještě volná.

Dům dětí a mládeže Fontána Bohumín v roce 2019 plánuje na své turistické základně v Návsí u Jablunkova 4 letní pobytové tábory, tentokrát s motivy Robinsonův ostrov, Harry Potter a Policejní akademie. „Termín od 9. do 22. července je už beznadějně plný. Volnou kapacitu ještě máme u turnusů od 30. června do 9. července, od 10. do 21. srpna a od 21. do 28. srpna,“ uvedl Ondřej Veselý, ředitel domu dětí a mládeže. Cena tábora se pohybuje od 3200 do 4500 korun, podle délky pobytu a programu. Čtvrtý turnus v závěru srpna je novinkou, půjde o osmidenní tábor pro začínající táborníky.

Fontána už zveřejnila také termíny příměstských táborů, nabídne jeden na jaře a rovnou šest v době letních prázdnin 2019. Rodiče mohou děti přihlásit a rezervovat si místo on-line prostřednictvím klientského centra na webu https://ddmbohumin.iddm.cz. „Nabídku spouštíme ve velkém předstihu proto, aby si rodiče mohli lépe naplánovat dovolené a včas si na táborech zajistit pro svou ratolest místo,“ dodal Veselý.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient