Search
Close this search box.

Bohumínské fotbalisty čeká již v sobotu pohárová bitva s Hlučínem

Po sérii tří přípravných utkání fotbalisté bohumínského Bosporu vstoupí do národního poháru MOL Cupu, ve kterém se doma střetnou netradičně už v sobotu v 17 hodin se třetiligovým Hlučínem. Favoritem na postup je ale pátý celek minulého ročníku MSFL.

„Po první fázi přípravy, kdy jsme se hodně věnovali nabírání kondice, se teď nachází tým ve druhé, herní části. Ladíme náš projev tak, abychom byli kvalitně připraveni na divizní premiéru v Havířově. Pohárový zápas s Hlučínem nám ukáže, jak na tom teď jsme,“ uvedl trenér loňského divizního nováčka z Bohumína Martin Špička.

Jeho svěřenci zatím prohráli v létě s Petřkovicemi 0:2, Bílovcem 3:4 a v úterý porazili Petrovice 6:2. „Zatím to nechci nijak hodnotit. Některé věci se mi líbily, jiné méně. Co mě ale mrzí, jsou zranění tří hráčů. Snad to ovšem nakonec nebude v případě Leibla, Padýcha ani Paleje tak vážné, jak to někdy zprvu vypadalo,“ doufal kouč Bosporu.

Pohárový duel bude prestižní pro domácího útočníka Martina Hanuse, který stěžejní část svojí kariéry prožil v Hlučíně, v jehož dresu nasázel přes sto gólů v mistrovských zápasech. „Těším se, to je jasné. Bude to zajímavý zápas, se spoustou lidí v Hlučíně jsem v kontaktu, takže o motivaci mám postaráno,“ říkal útočník Bosporu.

Duel se bude hrát v sobotu ve Fotbalovém areálu Pavla Srnička za parkem, tentokrát výjimečně bude pro diváky kvůli prázdninové absenci části pořadatelského personálu otevřen pouze vstup z Janáčkovy ulice. Výkop je stanoven na 17. hodinu, vstupné ve výši 40 korun platí jen muži, ženy a děti do 15 let mohou vidět duel zdarma.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient