Search
Close this search box.

Bohumínská Česká spořitelna se stěhuje do zmodernizovaného zázemí

Kukaň končí. Česká spořitelna v Bohumíně v týdnu ukončí provoz dočasného mobilního pracoviště a přestěhuje se do původních prostor na tř. Dr. E. Beneše, které podrobila komplexní rekonstrukci.

Zmodernizovanou pobočku banka otevře v pondělí 19. listopadu v 9 hodin. Z důvodu stěhování ukončí provoz v mobilní pobočce ve čtvrtek 15. listopadu, v pátek 16. listopadu bude mít zavřeno.

Bankovní hala v moderním designu nabídne několik novinek, například v rozšířené samoobslužné zóně u vstupu do pobočky budou klientům nepřetržitě 24 hodin denně k dispozici dva bankomaty pro výběr a nově i jeden pro vklad hotovosti, pro zadávání příkazů k úhradě pak platbomat. Pokladna pro hotovostní operace se nově nachází v pravé části haly.

Provozní doba od 19. listopadu 2018:
pondělí až čtvrtek, 9 – 12:30, 13:30 – 17
pátek 9 – 12:30, 13:30 – 16

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient