Search
Close this search box.

Bohemians uzavřeli spolupráci se sázkovou kanceláří Maxi-Tip, partnerství posvětil Antonín Panenka

Praha – 16. října 2018 – Vršovický Ďolíček byl odjakživa zaslíbený fotbalu a díky nedávnému podepsání nájemní smlouvy to tak ještě minimálně deset let bude. Klokani hrají momentálně okolo středu tabulky a mají ambice ve zbytku podzimní části a především na jaře mířit ještě výše. Vysoké cíle potvrdilo i zahájení dlouhodobé spolupráce se sázkovou kanceláří Maxi-Tip. Od partnerství mohou fanoušci Bohemians očekávat ještě větší vtažení do klubových aktivit, spočívající ve speciálních akcích přímo na zápasech nebo bonusu při založení konta u Maxi-Tipu.

Smlouvu o spolupráci podepsali představitelé Bohemians Praha 1905 a Maxi-Tipu před zápasovým šlágrem s Plzní, který začíná již tento pátek od 18.00 v Praze. „Bohemians jsou jeden z nejtradičnějších českých fotbalových klubů a mají za sebou bohatou historii, se kterou se jiné týmy mohou těžko měřit. Já sám jsem velkým fanouškem Bohemky a jako malý jsem chodil na všechny její domácí zápasy. Nynější partnerství je tedy tak trochu splněným dětským snem a pro mě osobně je hodně významné. Rádi Klokanům pomůžeme dostat se tam, kam patří – hrát o nejvyšší příčky české fotbalové ligy,“ okomentoval spolupráci předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Při podpisu dokumentu byl přítomný i legendární a dobře naladěný Antonín Panenka z pozice prezidenta klubu. „Praktický začátek spolupráce s Maxi-Tipem začíná vlastně ihned po podpisu smlouvy, kdy naši fanoušci mohou naplno využívat služeb kanceláře. Vysoké kurzy nalákaly i mě a o víkendu jsem si vsadil na Velkou pardubickou, kde se mi podařilo vyhrát. Teď mě jen trochu mrzí, že jsem nevsadil více,“ řekl naoko smutně k začátku partnerství Darek Jakubowicz, ředitel Bohemians Praha 1905. „Rád bych ale také nalákal na páteční zápas s Plzní, kdy jsme o poločase připravili netradiční event. Proti Karlu Kabrnovi bude kopat penalty právě Antonín Panenka. Jestli použije svůj dloubák, pan Kabrna nemá šanci,“ dodal ještě s úsměvem Jakubowicz.

Na začátek spolupráce si Maxi-Tip a Bohemians připravili bonus, kdy je pro nově registrované uživatele kanceláře ke vkladu do 2000 Kč připravený bonus až do stejné výše. Důležitým bodem je zadání speciálního kódu partnera přes Facebook, online bannerovou reklamu nebo přímo na zápase pracovníkům Maxi-Tipu. K registraci vedou dva kroky, kdy první spočívá ve vyplnění online registračního formuláře z pohodlí domova a posléze navštívení ověřovacího místa totožnosti přímo na stadionu Bohemians. Zde pracovníci Maxi-Tipu a Bohemians registraci dokončí a uživatel dostává nárok na bonus. Celý průběh registrace je možný také vykonat přímo na stadionu v den zápasu u hostesek Maxi-Tipu nebo ve fanshopu Bohemians před zápasem do čtvrtka a posléze také od příštího týdne v otevírací době fanshopu.

„Začátek naší spolupráce bude trochu nevšední, o to víc věřím, že to bude diváky bavit. Pro registrující se diváky přímo na stadionu do poločasu navíc máme připravený bonus k základnímu vkladu plus 100 Kč za každou proměněnou penaltu. Dohromady jich Antonín Panenka bude střílet sedm. Vzhledem k jeho schopnostem mám do pátku v tréninku co dělat,“ nalákal ještě na páteční zápas Kabrna.

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:

Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient