Blíží se tradiční adventní trh kolínské katolické školy

Dvouletá katolická střední a mateřská škola v Kolíně i letos pořádá tradiční adventní trh, který se uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu od 14:30 do 17 hodin a v pátek 30. listopadu od 8 do 15 hodin v budově školy, která sídlí na adrese Legerova 28, Kolín. Přijďte si zakoupit předměty s vánoční tematikou a načerpat tak pravou nadcházející atmosféru adventu. Nabídka je, jak pořadatelé uvádí, široká – od sušeného ovoce přes keramiku, mýdla, cukroví, sladké pečené věnce až po látkové sáčky a prostírání. A jistě zde naleznete i mnoho dalšího pro radost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.