Blíží se dvaačtyřicátý ročník soutěže Valašská laťka

Do svého dvaačtyřicátého ročníku vstoupí na začátku března sportovní soutěž Valašská laťka. Halový závod ve skoku vysokém se uskuteční v tělocvičně základní školy Masarykova.

Do svého dvaačtyřicátého ročníku vstoupí na začátku března sportovní soutěž Valašská laťka. Halový závod ve skoku vysokém se uskuteční v tělocvičně základní školy Masarykova.
Letošní ročník Valašské laťky proběhne v sobotu 10. března. Program odstartují v 10 hodin závody žáků. Hlavní soutěž dorostenek, juniorek a žen začne ve 14:30 hodin. Závody mužů i veteránů proběhnou od 16 hodin. Malá valašská laťka se uskuteční v neděli 11. března od 9 hodin.

Účast podle organizátorů potvrdil mnohonásobný vítěz mítinku Jaroslav Bába. Přijet by měly také obhájkyně loňského prvenství mezi ženami Nikola Strachová a slovenská juniorka Monika Zavilinská. Účast přislíbil také zlínský oddíl a skupina atletů z Ostravy.

Již po třiadvacáté proběhne v kategorii mužů Memoriál Miroslava Lašáka a v kategorii žen se letos už po dvanácté bude konat Memoriál Jiřího Demla.

Časový pořad a základní výšky:
10:00 ml. žáci 110 cm, ml. žákyně 105 cm
11:30 st. žáci 130 cm, st. žákyně 120 cm
13:00 dorostenci, junioři 150 cm
14:30 dorostenky, juniorky, ženy 140 cm
16:00 muži 175 cm, veteráni 150 cm

Informačním kanálem 42. ročníku halových závodů ve skoku vysokém Valašská laťka je webová stránka www.valasskalatka.eu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.