Blanenští junioři slaví úspěchy v bowlingu

V neděli 30. září byl zahájen na Bowlandu v Olomouci další ročník juniorské bowlingové ligy (JBL) Morava skupiny C. Bowling Blansko letos postavil do soutěže tři družstva, Olomouc a Frýdek Místek pak družstva dvě.

Po vyrovnaném souboji se na průběžném 1. místě umístilo družstvo Frýdek Místek A, na 2. místě TC Bowland Olomouc a na 3. místě Bowling Blansko A.

V jednotlivcích obsadila 3. místo Lucie Hrazdírová, na 4. místě se umístil Jiří Hasoň, který měl nejvyšší nához turnaje 233 bodů, na 7. místě Michal Štěrba a na 8. místě Adam Kopřiva. Další hráči Patrik Vais, Marek Štěrba, Jakub Stojanov, Jakub Hasoň, Jakub Sedláček, Dan Kopřiva a Jan Hrazdíra se umístili v druhé polovině startovního pole.

V sobotu 6. října proběhl 3. ročník Dětského turnaje v nově otevřeném 20dráhovém Bowlingu v Brně, jehož majitelem je pan Vlastimil Chládek. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií – s mantinely pro malé děti a bez mantinelů pro vyspělejší hráče.

Naši svěřenci spadali do kategorie bez mantinelů. Nejlepším hráčem turnaje byl Alex Čoupek z Bowlingu Brno, který vyhrál s velkým náskokem. Na 2. místě se umístila Lucie Hrazdírová a 3. místo obsadil Adam Kopřiva.

Turnaj se dětem moc líbil. Všichni hráči obdrželi diplom a hezké bowlingové ceny. Poslední Dětský turnaj se uskuteční v sobotu 3. listopadu, a protože bude předvánoční, účastníci turnaje obdrží ceny s překvapením.

V neděli 11. listopadu odehrají naši junioři další kolo JBL v Blansku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak