Search
Close this search box.

Blanenská informační kancelář Blanka prošla rekonstrukcí

Původní, téměř dvacetiletý interiér Blanenské informační kanceláře Blanka na Rožmitálově ulici zaznamenal zásadní změnu. Jeho rekonstrukce proměnila blanenské íčko v moderní vzdušný prostor.

„Kromě výměny nábytku, nových rozvodů elektroinstalace a datových kabelů jsme nechali položit také novou podlahovou krytinu. Původní dlažbu a koberce nahradila celoplošná vinylová podlaha,“ uvedla vedoucí informační kanceláře Martina Hejčová.

„Doufám, že se našim zákazníkům bude v nových prostorách líbit. Pravidelní návštěvníci íčka zatím nešetří chválou. Změna vzhledu naší kanceláře je opravdu výrazná, plně odpovídá požadavkům na pěkný moderní a hlavně vstřícný veřejný prostor,“ dodala.

Modernizace Blanenské informační kanceláře Blanska byla hrazena z rozpočtu města, celkové náklady s ní spojené se pohybují okolo 250 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient