Blanenská informační kancelář Blanka prošla rekonstrukcí

Původní, téměř dvacetiletý interiér Blanenské informační kanceláře Blanka na Rožmitálově ulici zaznamenal zásadní změnu. Jeho rekonstrukce proměnila blanenské íčko v moderní vzdušný prostor.

„Kromě výměny nábytku, nových rozvodů elektroinstalace a datových kabelů jsme nechali položit také novou podlahovou krytinu. Původní dlažbu a koberce nahradila celoplošná vinylová podlaha,“ uvedla vedoucí informační kanceláře Martina Hejčová.

„Doufám, že se našim zákazníkům bude v nových prostorách líbit. Pravidelní návštěvníci íčka zatím nešetří chválou. Změna vzhledu naší kanceláře je opravdu výrazná, plně odpovídá požadavkům na pěkný moderní a hlavně vstřícný veřejný prostor,“ dodala.

Modernizace Blanenské informační kanceláře Blanska byla hrazena z rozpočtu města, celkové náklady s ní spojené se pohybují okolo 250 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak