Search
Close this search box.

Black Friday můžete využít na nákup vánočních dárků

Přemýšleli jste už nad letošními vánočními dárky? Myslíte si, že je na to ještě brzo? Přesvědčíme vás, že právě teď je ideální čas na vánoční nákupy a poradíme vám, jak letos při nákupu dárků ušetřit.

Přemýšleli jste už nad letošními vánočními dárky? Myslíte si, že je na to ještě brzo? Přesvědčíme vás, že právě teď je ideální čas na vánoční nákupy a poradíme vám, jak letos při nákupu dárků ušetřit.

Nakupujte v předstihu

Také patříte k těm, kteří si nikdy neužijí klidný advent, protože se celý prosinec honí za dárky? Trávíte nekonečné minuty stáním v řadech nebo čekáním na kurýra, který má v předvánočním čase práce přes hlavu a nemusí se k vám vůbec dostat včas? Vymýšlíte těsně před Štědrým dnem náhradní dárky, protože zboží, které jste plánovali koupit, je už vyprodané? Jestli jsou vám tyto scénáře povědomé, pravděpodobně také patříte k většině, která si nechává nákup dárků na poslední chvíli. Riskujete tím, že nekoupíte všechno, co jste měli v plánu a zbytečně se stresujete.  

Udělejte to letos jinak – nakupte dárky v předstihu, a hlavně za méně. Přinášíme vám exkluzívní Black Friday slevy, které můžete využít na nákup vánočních dárků.

Darujte pod stromeček luxusní parfém

Existuje pro ženu lepší dárek jako parfém? Jestli už sháníte dárek pro partnerku, mámu, sestru nebo kamarádku, koupě vůně bude určitě tou správnou volbou. Kvalitní parfémy renomovaných značek ovšem nestojí málo. Jak potěšit blízkou osobu a zároveň příliš nezatěžovat svůj rozpočet? Máme pro vás jeden tip – se slevovým kódem Black Friday Parfémy můžete teď při nákupu parfémů značně ušetřit. Tato nabídka se samozřejmě netýká jenom žen, dárku v podobě parfému se potěší i většina mužů.

Jak ale vybrat tu správnou vůní bez vyzkoušení? Řiďte se recenzemi zákazníků a stejně tak si pozorně přečtěte charakteristiku vůně. Hlava označuje složky, které po nastříkání cítíme jako první, ale nejdříve vyprchají. Věděli jste, že tyto tóny můžeme cítit jenom 5 až 15 minut? Složky tvořící srdce parfému se uvolňují o něco déle, přibližně 20 minut až hodinu. Vaše nejoblíbenější ingredience by měly tvořit základ parfému – tyto složky totiž můžeme cítit i po šesti hodinách od aplikace, na oblečení dokonce ještě mnohem déle.

Udělejte radost nádherným spodním prádlem

Jestli chcete tento rok zabodovat, věnujte své partnerce pod stromeček spodní prádlo. I když se to na první pohled může zdát jako náročný úkol, přijměte tuto výzvu a uvidíte, že bude na letošní Vánoce rada vzpomínat. A nezapomeňte, že teď můžete při svých vánočních nákupech ušetřit. Využijte Astratex Black Friday a získejte na svůj nákup slevu.

Jak postupovat při výběru spodního prádla? Nenápadně si prohlídněte všechny kousky, které už má doma. Díky tomu nejenomže získáte správnou velikost, ale mnoho vám to napoví i o jejím stylu a směru, jakým byste se měli vydat. Jestli nemáte možnost zjistit přesné rozměry, vyberte ji něco, při čem velikost nehraje až tak důležitou roly. K takovým kouskům patří například župan nebo noční košilka.

Dámy to mají v tomto případě o něco jednoduší – často jsou to právě ony, které kupují svým partnerům oblečení, a proto přesně vědí, po jaké velikosti sáhnout. Kromě spodního prádla na Astratex najdete i pyžama nebo domácí oblečení, které stejně tak patří k oblíbeným vánočním dárkům.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient