Bistro, které nikdo nechtěl

Radnice postaví maminkám bistro u dětského hřiště a teď slyším ze zastupitelstva, že bistro je nebezpečné pro děti. Navíc je to slyšet z toho samého zastupitelstva, které si tohle odhlasovalo. Prý je na terase nějaká díra, kam mohou děti spadnout a vedoucí odboru investic slibuje nápravu. Do toho si ještě maminky stěžují, že hřiště je teď rozdělené a děti nebudou mít pod kontrolou. Skoro mi to připomíná nějaký sitcom o radničních kutilech. Tipuji, že další na řadě budou hajzlíky, protože už teď chodí někteří vykonávat potřebu za bistro a to taky na pohodě nepřidá. Navíc mlatový povrch před bistrem je už teď další problém v zástupu všech dalších včetně tzv přebalovacích toalet, kde maminky děcko ani nemohou přebalit. Stavba za pět milionů a jen samé trable. Tohle už nejde kritizovat, tomuhle se člověk musí smát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak