Search
Close this search box.

Biker se sluchátky na uších zranil sedmiletého chlapce

Dne 15. května krátce před 16. hodinou sjížděl mladý cyklista se sluchátky na na uších na horském kole schodiště vedoucí od pošty k prodejnám na sídlišti Špičák v České Lípě ve směru od Brněnské ulice k ulici 28. října. Nejspíš si tu trénoval své bikerské dovednosti a přitom si ani nevšiml, že svým kolem zavadil o sedmiletého chlapce, který následně upadl. V podstatě ho srazil zadní částí kola a protože poslouchal hudbu, nejspíš nevěděl, co způsobil a ve své jízdě pokračoval dál směrem do ulice 28. října. Alespoň tak se to jevilo svědkovi, který celou událost zpozoroval.

Chlapec při pádu na zem utrpěl pohmožděniny a odřeniny a přivolaná sanita ho odvezla na vyšetření do místní nemocnice. Cyklista je podle zaznamenané svědecké výpovědi mladík mezi 15 až 20 lety a jel na horském kole bílé nebo stříbrné barvy. Dopravní policisté ho potřebují k nehodě vyslechnout. Pro případ, že by na tuto výzvu nereagoval, žádají českolipští policisté další případné svědky události, aby se přihlásili a pomohli ho kontaktovat nebo její průběh podrobněji zdokumentovat. Informace k nehodě přijme známá linka Policie ČR 158 nebo kterákoliv služebna Policie ČR.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient