Bezdomovci ukradli hliníkové kabely

Z přečinu krádeže jsou podezřelí dva bezdomovci, kteří v sobotu večer ukradli v centru Teplic hliníkové kabely položené na chodníku, kam je uskladnili pracovníci firmy, kteří je vykopali ze země. Kabely si naložili na kárku a chtěli je dát do sběrny, dřív je ale zastavila hlídka strážníků, kteří na místo zavolali policisty. Ti později spolupachatelům ve věku 33 a 35 let, kteří už se do křížku se zákonem dostali i v minulosti, sdělili podezření z přečinu, za který by mohli jít až na tři roky do vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak