Bez teplé vody 14 dní ???

Nevěřím, že v 21.století v našem městě nepoteče teplá voda 14 dní! Rok od roku jsme bez teplé vody stále více dní /vloni 12 dní/. Jak tohle může někdo dopustit? Kdo tohle může rozhodnout? Jo,už vlastně vím….asi ten, kdo má buď dům a nebo si v tomto termínu jede mimo město. To město ale žije dál a zůstává v něm určitě polovina lidí i přes dovolené. Lidí, kteří mají malé děti a taky lidí starých, nehybných o které pečujeme doma, kteří vylučují do plen a vyžadují častou hygienu. Pochopím týden, to se zvládnout dá, ale 14 dní??? Chci se tomu postavit, chci si stěžovat, chci podepsat petici, chci od teplárny finanční náhradu protože jsem s tím velmi nespokojená a způsobují mi tím újmu. Zajímalo by mě, zda někde v ČR mají odstávku teplé vody delší jak my v MB. Nazvala bych to jako návrat do hluboké totality, ale ani tehdy termíny odstávek nebyly tak dlouhé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.