Berounští policisté pátrají po pohřešované dívce

CAMPILLOS VIRGINIA
pohřešovaná žena
Datum narození 3.11.2001
Pátrání vyhlášeno 31.5.2018
Bydliště – okres BEROUN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 168 až 170 cm
Zdánlivé stáří 17 až 19 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ plavé (blond)
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ hnědá
TETOVÁNÍ BŘICHO TETOVÁNÍ LEVÉ PŘEDLOKTÍ

Berounští policisté přijali informaci o pohřešování 16 –ti leté dívky, která odešla z místa trvalého bydliště. Matka pohřešované svoji dceru naposledy viděla dne 31.5.2018 kolem 01:00 hodiny, kdy se s dcerou pohádala a ta následně odešla z domu. Pohřešovaná dívka byla dne 30.5.2018 vyloučena ze školy, z tohoto důvodu měla nejpozději do 3.6.2018 nastoupit do VÚDDŠ Počátky, kam je umístěna na základě rozhodnutí soudu. V současné době by se mohla pohybovat v okolí Husova náměstí v Berouně, mohla by nosit kšiltovku a sluneční brýle. Již v minulosti byla několikrát pohřešovaná.

Policie žádá občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná v současné době nachází nebo pohybuje, aby je sdělili policistům na jakémkoliv oddělení policie nebo na bezplatné lince 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.