Search
Close this search box.

Berounští policisté pátrají po neznámém sprejerovi

Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého sprejera, který v době 15. 5. 2018 do 15. 8. 2018 v Berouně, v ulici Kostelní, posprejoval fasádu domu a vrata vedoucí na pozemek o celkové ploše 30 x 1,5m. Plochy „vyzdobil“ barevnými nápisy, ornamenty a obrazci.

Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého sprejera na tel. 974 872 700. V případě sprejerství se jedná o trestný čin poškození cizí věci a to bez ohledu na výši způsobené škody. Pokud bude pachatel vypátrán, obviněn, obžalován a odsouzen, hrozí mu až roční trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient