Search
Close this search box.

Berounští policisté hledají účastníky dopravních nehod

K dopravní nehodě došlo v době od 5. 9. 2018 06:30 hod. do 5. 9. 2018 14:00 hod. v obci Liteň, ulice Nádražní v Berouně, kdy neznámý řidič poškodil zde zaparkované vozidlo tovární značky Citroen C5. Neznámý řidič si poté vzájemně neprokázal svoji totožnost, nesepsal záznam o dopravní nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

K další dopravní nehodě došlo v době od 5. 9. 2018 08:45 hod. do 5. 9. 2018 13:30 hod. v Berouně, na místní komunikaci, ulice K Dědu, kde neznámý řidič s dosud nezjištěným vozidlem, poškodil levou zadní část zde zaparkovaného vozidla tovární značky VW Golf. Následně řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient