Berounští policisté hledají účastníky dopravních nehod

K dopravní nehodě došlo v době od 5. 9. 2018 06:30 hod. do 5. 9. 2018 14:00 hod. v obci Liteň, ulice Nádražní v Berouně, kdy neznámý řidič poškodil zde zaparkované vozidlo tovární značky Citroen C5. Neznámý řidič si poté vzájemně neprokázal svoji totožnost, nesepsal záznam o dopravní nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

K další dopravní nehodě došlo v době od 5. 9. 2018 08:45 hod. do 5. 9. 2018 13:30 hod. v Berouně, na místní komunikaci, ulice K Dědu, kde neznámý řidič s dosud nezjištěným vozidlem, poškodil levou zadní část zde zaparkovaného vozidla tovární značky VW Golf. Následně řidič neprokázal navzájem svoji totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě, tak jak mu ukládá zákon a z místa dopravní nehody odjel. V souvislosti s dopravní nehodou nebylo zjištěno ani hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 5.000,-Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 602 474 382.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.