Search
Close this search box.

Berounská rehabilitační nemocnice slavila úspěch na 23.ročníku soutěže Českých 100 nejlepších

Poslední listopadový den přebral provozně-technický náměstek pan Tomáš Petsinis ve Španělském sále Pražského hradu ocenění v soutěži Českých 100 nejlepších, oborová kategorie Zdraví–vzdělání a humanita.

„Je to radost a velká čest přebrat takové ocenění“ komentoval pan Petsinis předání diplomu.

Ocenění v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších se uděluje již od roku 1996. Podstatou vyhodnocení je součet nominací na vyplněných dotaznících, kterých ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR bylo letos rozesláno 25.000 kusů.

Cílem soutěže je nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient