Berounská rehabilitační nemocnice slavila úspěch na 23.ročníku soutěže Českých 100 nejlepších

Poslední listopadový den přebral provozně-technický náměstek pan Tomáš Petsinis ve Španělském sále Pražského hradu ocenění v soutěži Českých 100 nejlepších, oborová kategorie Zdraví–vzdělání a humanita.

„Je to radost a velká čest přebrat takové ocenění“ komentoval pan Petsinis předání diplomu.

Ocenění v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších se uděluje již od roku 1996. Podstatou vyhodnocení je součet nominací na vyplněných dotaznících, kterých ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR bylo letos rozesláno 25.000 kusů.

Cílem soutěže je nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak