Search
Close this search box.

Berounská policie pátrá po neznámém žháři

Dne 14. 7. 2018 v době od 01:00 hodin do 01:13 hodin v Berouně, nejprve v ulici Třída Míru u č. p. 1181 zapálil neznámý žhář, žlutý kontejner na plast, od kterého zahořely další tři kontejnery, které stály vedle. Zároveň došlo k ohoření štítu domu. Neznámý pachatel dále pokračoval do ulice Švermova, kde zapálil další dva kontejnery. Opět žlutý, od kterého zahořel vedlejší kontejner. Na místě zasahovali berounští hasiči. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 160.000,-Kč.

Po neznámém žháři pátrají policisté z Obvodního oddělení Beroun, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel 974 872 700.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient