Beroun testuje nový projekt virtuálního tržiště

Beroun získal své virtuální tržiště, na němž bude mít každý zájemce možnost darovat věc, kterou už nepotřebuje, a to jen za odvoz. Tyto věci tak nebudou muset končit v popelnici, ale budou moci sloužit dál těm, kteří je ještě budou potřebovat. Město Beroun se do tohoto projektu zapojilo letos v dubnu s cílem snížit objem odpadu odváženého na skládky. Po ročním zkušebním provozu vyhodnotí přínos projektu a rozhodne se, zda v něm nadále pokračovat. Jak celý systém funguje a jak ho můžete k nabídce nepotřebných věcí z domácnosti využít

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.