Berani doma podlehli hradeckému Mountfieldu

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v předehrávce 3. kola Tipsport extraligy s týmem Mountfield HK Hradec Králové 1:2. Žižka a spol. vyšli poprvé v letošní sezoně na domácím ledě naprázdno. Diváci se v první třetině nedočkali branky. Střelecký účet zápasu otevřeli hosté v 27. minutě, Východočeši byli aktivnější a na začátku třetí třetiny přidali druhou trefu. Berani se nevzdali a rychle odpověděli snížením stavu. Pevná obrana Mountfieldu s výborným americkým brankářem Brandonem Maxwellem již změnu stavu nepřipustila. Jediný gól zaznamenal Tomáš Fořt. Zlín hraje v neděli 23. září na ledě nováčka z Karlových Varů.

PSG Berani Zlín – Mountfield HK 1:2

Branky a nahrávky: 43. min Fořt (E. Kulda)- 27. Berger (F. Pavlík, Miškář), 42. Rosandič (Paulovič). Rozhodčí: Šír, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 5:5, navíc P. Koukal (Hradec Králové) na 10 minut. Využití: bez. V oslabení: 0:0. Diváci: 3 327. Střely na branku: 29:26. Zblokované střely: 7:7. Hity: 24:12. Vhazování: 41:28. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
PSG Berani Zlín: J. Sedláček – Ferenc, Freibergs, Žižka, Nosek, Řezníček, Valenta, Gazda – J. Ondráček, Herman, Šlahař – Poletín, Fořt, Kubiš – E. Kulda, Werbik, Karafiát – Popelka, P. Sedláček, Fryšara. Trenéři: R. Svoboda, M. Hamrlík, Hrazdira.
Mountfield HK: Maxwell – Zámorský, Linhart, Cibulskis, Graňák, Piché, Rosandič, F. Pavlík – Bezúch, Koukal, Chalupa – Vincour, Cingel, Vopelka – Berger, Bicevskis, MišKář – Paulovič, Kukumberg, R. Pilař. Trenéři: T. Martinec, Krátoška, P. Svoboda.

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového