Search
Close this search box.

Benešovský web zvítězil v celostátním kole soutěže Zlatý Erb

Dne 9. dubna 2018 byly na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě 2018 v Hradci Králové vyhlášeny výsledky jubilejního 20. ročníku soutěže Zlatý erb. Cílem soutěže je vybrat každým rokem nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

V kategorii nejlepší webová stránka města se na děleném prvním místě umístil Benešov spolu s městem Most. Hodnocena byla kritéria jako přehlednost webu, úplnost povinně zveřejňovaných informací, rychlost reakce na žádost o informaci, jednoduchost ovládání, bezbariérový přístup a další. Benešovské stránky byly na základě splnění těchto parametrů vybrány jako nejlepší v konkurenci webových prezentací dalších 430 měst a obcí z celé České republiky.

Toto ocenění je potvrzením, že dlouhodobé úsilí městského úřadu o vytvoření moderních a přehledných webových stránek, na kterých občan snadno nalezne všechny potřebné informace, je úspěšné. Zároveň je zisk Zlatého erbu velkou motivací k dalšímu zlepšování našich webových stránek v budoucnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient