Během víkendu řešili policisté několik vykradených aut u koupališť

V pátek, v sobotu i v neděli přijali policisté podobná oznámení o krádežích věcí z vozidel. Jedná se o tři případy, které mají mnoho společného. Zaparkované osobní auto nedaleko místa letního osvěžení a v něm volně odložené věci. V pátek a v sobotu to bylo u lomu u obce Mašovice a v neděli pak u obce Hostěradice. Lidé si tam přijeli v odpoledních hodinách zaplavat a jejich nepřítomnosti využil zatím neznámý pachatel. Ze tří osobních auta zmizely kabelky s doklady, peněženkami i mobilním telefonem. Způsobená škoda je dohromady téměř deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.