Search
Close this search box.

Během víkendu řešili policisté několik řidičů pod vlivem

Dva z řidičů kontrolovaných v sobotu ve Slavkově u Brna měli pozitivní test na drogy. U jednoho mladého muže to byla marihuana, u druhého pervitin. Oba se budou z přestupku zodpovídat před správním orgánem.

V neděli policisté ve Slavkově a na Vyškovsku řešili cyklisty. Asi hodinu po půlnoci upoutala pozornost slavkovské policejní hlídky cyklistka, která kličkovala slavkovským náměstím. Její jízdní kolo navíc nemělo přední osvětlení. Žena odmítla prokázat svou totožnost i dechovou zkoušku. Předvedení na služebnu k prokázání totožnosti se aktivně bránila, takže policistům nezbylo než použít donucovací prostředky. Cyklistce poté muži zákona naměřili přes jedno promile alkoholu. Ze svého jednání se bude žena rovněž zodpovídat u správního orgánu.

Muž, který se na kole vydal v neděli před sedmou hodinou ráno, měl dokonce přes dvě promile alkoholu. Poblíž Rostěnic při jízdě po přímém úseku komunikace přejel do protisměru a čelně narazil do protijedoucí řidičky fiatu. Při střetu utrpěl lehké zranění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient