Během víkendu policisté zadrželi čtyři řidiče pod vlivem návykových látek

V obci Bojanovice byl hlídkou policistů kontrolován v pátek 12. října 2018 řidič vozidla značky Citroën Xsara. Řidič byl zastaven ve 20.35 hodin. Jednadvacetiletý muž měl test na návykové látky pozitivní na amfetamin a konopí.

Policisté v Klatovech kontrolovali v pátek 12. října řidiče, který jel s vozidlem značky Renault Megane. V ulici Kollárova byl zastaven pět minut po dvaadvacáté hodině čtyřiadvacetiletý muž z obce u Českých Budějovic. Test měl pozitivní na amfetamin.

V Klatovech byl na ulici K Letišti zastaven v sobotu 13. října místní osmadvacetiletý muž, který řídil vozidlo značky Citroën Saxo. Třicet minut po třiadvacáté hodině muž při kontrole nepředložil řidičský průkaz. Provedený test měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Policisté zjistili, že muž není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Provedené dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky. Tři řidiči se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů.

Po Chanovicích jel řidič s vozidlem značky Škoda Felicia v sobotu 13. října. Patnáct minut po druhé hodině v noci jej policisté kontrolovali. Šestadvacetiletý muž ze Sušice měl pozitivní dechovou zkoušku 0,48 promile alkoholu a test na návykové látky na konopí.

Muž se odmítl podrobit lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.