Search
Close this search box.

Během víkendu policisté zadrželi čtyři řidiče pod vlivem návykových látek

V obci Bojanovice byl hlídkou policistů kontrolován v pátek 12. října 2018 řidič vozidla značky Citroën Xsara. Řidič byl zastaven ve 20.35 hodin. Jednadvacetiletý muž měl test na návykové látky pozitivní na amfetamin a konopí.

Policisté v Klatovech kontrolovali v pátek 12. října řidiče, který jel s vozidlem značky Renault Megane. V ulici Kollárova byl zastaven pět minut po dvaadvacáté hodině čtyřiadvacetiletý muž z obce u Českých Budějovic. Test měl pozitivní na amfetamin.

V Klatovech byl na ulici K Letišti zastaven v sobotu 13. října místní osmadvacetiletý muž, který řídil vozidlo značky Citroën Saxo. Třicet minut po třiadvacáté hodině muž při kontrole nepředložil řidičský průkaz. Provedený test měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Policisté zjistili, že muž není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Provedené dechové zkoušky byly u řidičů s negativními výsledky. Tři řidiči se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů.

Po Chanovicích jel řidič s vozidlem značky Škoda Felicia v sobotu 13. října. Patnáct minut po druhé hodině v noci jej policisté kontrolovali. Šestadvacetiletý muž ze Sušice měl pozitivní dechovou zkoušku 0,48 promile alkoholu a test na návykové látky na konopí.

Muž se odmítl podrobit lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient