Během víkendu policisté na Klatovsku polapili čtyři opilé řidiče

V pátek 10. srpna jel deset minut po šestnácté hodině po Sušici místní jednadvacetiletý muž s vozidlem značky Alfa Romeo. Policisté jej zastavili na ulici Kaštanové a na výzvu se podrobil testu, zda neřídil po vlivem návykových látek a tento byl pozitivní na amfetamin a konopí. Policisté muže převezli do zdravotnického zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Za obcí Milence policisté z obvodního oddělení z Nýrska zastavili v sobotu 11. srpna krátce po šestnácté hodině řidiče, který jel s vozidlem značky Škoda Felicia. Třiašedesátiletý muž z Nýrska se podrobil dechové zkoušce a bylo naměřeno 0,26 promile alkoholu.

Další řidič byl kontrolován u obce Víteň v půlnoci, když řídil vozidlo značky Citroën Berlingo. Devětatřicetiletý muž z obce u Nýrska měl pozitivní dechovou zkoušku 0,75 promile alkoholu.

V obci Kroměždice byl hlídkou policistů z obvodního oddělení v Plánici zastaven v sobotu řidič osobního vozidla. Jeho dechová zkouška byla s výsledkem 0,23 promile alkoholu.

V neděli 12. srpna letošního roku jel obcí Vrhaveč řidič s osobním vozidlem a dvanáct minut po šestnácté hodině projížděl obcí rychlostí 71 km/h. Dopravní policisté řidiče zastavili a pětačtyřicetiletý řidič z Blovicka se podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 0,75 a opakovaně 0,77 promile alkoholu.

Muži jsou podezřelí ze spáchání přestupků, které budou postoupeny správnímu orgánu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient