Search
Close this search box.

Během včerejška narazili policisté hned na dva neposlušné řidiče

V průběhu včerejších kontrol narazili policisté na Vyškovsku hned na dva hříšníky, kteří si z rozhodnutí soudu příliš starosti nedělali. Odpoledne šlo o řidiče seatu, kterého kontrolovali poblíž Ivanovic na Hané. Evidence na něj prozradily, že má až do konce příštího roku soudem uložen zákaz řízení.

Večer pak policisté zabránili v další jízdě ženě, která usedla za volant oplu. Řidička neměla řidičský průkaz, zato měla pozitivní dechovou zkoušku. Policisté z vyškovského obvodního oddělení naměřili mladé ženě více než 0,6 promile. Navíc jí také soud uložil zákaz řízení. Oba nezodpovědní řidiči se budou u soudu zodpovídat z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí. Trestní zákoník v tomto případě hrozí až tříletým trestem odnětí svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient