Search
Close this search box.

Během včerejšího dne zahynuli v Jihomoravském kraji dva motorkáři

Dva motorkáři zemřeli na jihomoravských silnicích o třetí prázdninové neděli. Krátce před polednem došlo v průjezdu pravotočivou zatáčkou na silnici v obci Rešice na Znojemsku ke střetu dodávky Ford a motocyklu KTM. Jedenačtyřicetiletý řidič motocyklu srážku nepřežil, jeho o osm let mladší spolujezdkyně byla s těžkými zraněními převezena letecky do nemocnice. Devětatřicetiletý šofér dodávky byl nezraněn. Před jízdou nepožil alkoholické nápoje i test na drogy byl negativní. Policisté zjišťují okolnosti nehody a míru zavinění.

Ranní procházka po cestě mezi Křenovicemi a Vážany přinesla oznamovatelce nemalý šok. Na cestě totiž našla tělo mrtvého muže a kousek dále ležící motocykl. Přivolaní záchranáři, kteří na místo havárie dorazili vrtulníkem, mohli jen potvrdit smrt jedenatřicetiletého motorkáře. Ten pravděpodobně brzy ráno vyrazil bez přilby a ochranných pomůcek projet nedávno koupený neregistrovaný motocykl. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou nezvládl řízení a narazil do stromu. Policisté i v tomto případě zjišťují okolnosti havárie.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient