Během včerejšího dne odhalili policisté na Rokycansku dva zdrogované řidiče

Prvního z řidičů zastavila hlídka dopravních policistů dopoledne v ulici Jiráskova v Rokycanech. Řidiče vozidla Opel Astra vyzvali k předložení dokladů předepsaných pro řízení a provoz vozidla. Při kontrole se řidič podrobil testu na omamné a psychotropní látky a dechové zkoušce na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu. Ta byla negativní, ale test byl pozitivní, detekoval látku cannabis. S ohledem na pozitivní test následovalo lékařské vyšetření spojené s odběrem krve. Jednáním 26letého řidiče se policisté nadále zabývají. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz.

Druhého řidiče stejného dne po poledni na Nerudovo náměstí v Rokycanech zastavila hlídka policistů obvodního oddělení Rokycany. Řidiče ve vozidle Opel Astra vyzvali k předložení dokladů předepsaných pro řízení a provoz vozidla. Ten kromě platného řidičského průkazu předložil doklady potřebné k provozu vozidla. Policisté po ztotožnění 38letého muže z Rokycan vyzvali k provedení dechové zkoušky a testu na omamné a psychotropní látky. Dechová zkouška byla stejně jako u předešlého řidiče negativní, ale test byl pozitivní na látku cannabis. Následovalo lékařské vyšetření a odběr krve. U obou případů bude po obdržení výsledků z krve stanoven další postup.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient