Search
Close this search box.

Během svátků zadrželi policisté dva řidiče se zákazem řízení

Během velikonočních svátků policisté zjistili také dva řidiče, kteří usedli za volant s platným zákazem řízení.

Prvního z řidičů policisté zastavili v sobotu 31. března ve 22:25 hodin v obci Bohdíkov, část Aloisov. Ten za volant vozu BMW usedl i přes to, že mu byl správním orgánem vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel s platností až do prosince letošního roku.

Dalšího řidiče s platným zákazem řízení policisté zastavili v pondělí 2. dubna dopoledne v Zábřehu. Při dopravní kontrole jej vyzvali, aby se podrobil také orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek. Tento ukázal pozitivní hodnotu na látku amfetamin/metamfetamin. Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu.

V obou případech policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient