Během prosince probíhají klubová setkání HC Baník Sokolov

(Aktualizováno před )

Hokej nejsou jen tréninky a zápasy. HC Baník Sokolov klade důraz i na klubovou kulturu a k ní patří i setkávání mezi hráči, trenéry a fanoušky. V uplynulém týdnu se tak v Parkhotelu Sokolov konala slavnostní večeře hráčů A-týmu, realizačního týmu a vedení klubu společně s jejich partnerkami. Našich drahých poloviček si nesmírně vážíme a aspoň tímto způsobem jsme jim chtěli poděkovat, neboť naše činnost je z velké části i zásluha našich partnerek. Večeře v příjemné atmosféře se zúčastnil kompletní A-tým Baníku. Především partnerkám pak klub věnoval jako pozornost vánoční balíček.

Ve čtvrtek pak přijali pozvání trenéři a vedoucí mládežnických týmů HC Baník Sokolov. V klubové VIP místnosti prezident klubu Václav Dobřemysl a sportovní manažer Karel Mlejnek všem poděkovali za odvedenou práci a všechny přítomné pozvali k malému občerstvení. Vánoční balíčky pak obdrželi i tito zástupci Baníku.

Řada bude také na fanoušcích. A-tým má v současné době náročný program a tak setkání s fanoušky je plánováno až na sobotu 29.12.2018, kdy se od 18:00 bude hrát tradiční zápas A-tým vs. fanoušci. Po sehrání tohoto utkání budou fanoušci taktéž pozváni do nově zrekonstruované VIP místnosti, kde bude možnost diskuze a zároveň bude připraveno malé občerstvení.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz