Search
Close this search box.

Během pondělka měli strážníci plné ruce práce s opilci

Alkoholem znavení lidé zaměstnávali během pondělního dne děčínskou městskou policii. Už od brzkých ranních hodin vyjížděly hlídky městské policie k nahlášeným problémům s opilci. Další oznámení brzy následovala a pokračovala až do nočních hodin.

První oznámení zaznamenala městská policie krátce po páté hodině ráno. Zaměstnanci nemocnice oznámili, že v prostorách chirurgie se válí nějaký bezdomovec. Strážníci z místa vykázali jim dobře známého jednatřicetiletého muže. Jen o dvacet minut později oznámila žena, že na autobusové zastávce v Děčíně1 běhá nějaký pomatanec. Jednalo se o stejného muže jako v předešlém případě. Na nabídku pomoci ze strany městské policie muž reagoval podrážděně, vše odmítl a z místa po důrazné domluvě hlídky odešel.

V odpoledních hodinách oznámili na linku městské policie cestující z děčínského vlakového nádraží, že se ve vestibulu povalují dva bezdomovci. Hlídka kontaktovala dvojici mužů ve věku dvacet šest a dvacet tři let. Oba byli pod znatelným vlivem alkoholu. Strážníci je po ověření totožnosti z místa vykázali.
Frekvence oznámení se začala zvyšovat ve večerních a nočních hodinách. „Hlídky několikrát vykazovaly opilce, kterým odmítla obsluha restaurací prodat další alkohol, což dotyční nesli velmi nelibě nebo zasahovaly v domácnosti, kde jeden z partnerů nezvládl pití alkoholu a začal se chovat agresivně. Závažnější záležitostí bylo oznámení z Děčína 4, kde opilý muž napadl svoji družku. Hlídka dotyčného zadržela a předala věc k dořešení Policii ČR,“ uvedl ředitel děčínské městské policie Marcel Horák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient