Search
Close this search box.

Běh Sparťanská pětka a autogramiáda hráčů HC Sparta Praha

Už tuto středu 27. června čeká pražské hokejisty charitativní běh Sparťanská pětka pro dobrou věc! Zváni jsou všichni sparťané, kteří se budou moci na trati i v rámci autogramiády potkat s hráči a členy realizačního týmu. Z každého zaplaceného startovného Sparta navíc podpoří tým sparťanských sledge hokejistů částkou 100 Kč! Podrobnosti včetně online přihlášky najdete na webu beh.hcsparta.cz.

Tipsport arena, na jejíž plochu je situován start i cíl závodu, bude otevřena od 16.00 hodin (vchod číslo 30). V 16.30 zde odstartuje první část autogramiády, která bude trvat až do startu závodu. Hráči se poté vydají s fanoušky zdolat pětikilometrovou trať závodu, a následně budou v podepisování pokračovat. Druhá část autogramiády začne mezi 18.30 a 18.45. Pozor, na obě části podpisové akce budou mít přednostní přístup registrovaní účastníci závodu, kteří si s sebou mohou vzít dětský doprovod. Po prokázání se startovním číslem tedy nemusí čekat frontu s ostatními fanoušky a budou mít jistotu, že se na ně dostane.

Časový harmonogram Sparťanské pětky a autogramiády:
16.00 otevření Tipsport areny (vchod číslo 30)
16.00 start registrací, začátek odpoledního programu (součástí v čase 16.00 – 18.00 dětská trať)
16.30 start první části autogramiády (přednost mají registrovaní účastníci závodu)
18.00 start hlavního pětikilometrového závodu
18.15 start večerního doprovodného programu
18.45 start druhé části autogramiády (přednost mají registrovaní účastníci závodu)
19:15 vyhlášení výsledků
20.00 ukončení akce

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient