Basketbalový tým Tuři Svitavy zahájil spolupráci se sázkovou kanceláří Maxi-Tip vstupem do evropské pohárové soutěže

Praha – 24. září 2018 – Basketbal ve Svitavách byl v minulých dnech sportem číslo jedna. Tamní klub DEKSTONE Tuři Svitavy totiž svedl lítou bitvu s tureckým klubem Istanbul BBSK v rámci předkola prestižní soutěže FIBA Europe Cup. Pro domácí Tury sice zápas neskončil dobře, a i přes tuhý odpor nakonec prohráli 74:99, přesto byl čtvrteční večer významný i v jiném směru. Klub totiž uzavřel dlouhodobé partnerství se sázkovou kanceláří Maxi-Tip, která v krátké době podpořila již další sportovní klub, a stává se tak přirozeným podporovatelem sportu v České republice.

„Podpora Turů ze Svitav je pro nás první spoluprací s basketbalovým týmem. Management i tým jsou zde absolutní profesionálové, kteří jdou do všeho naplno a jedna porážka je nevyhodí z rovnováhy. Takový přístup je nám sympatický. Do budoucna plánujeme i další formy spolupráce, ty si ale nechám zatím pro sebe. Příznivci basketbalu ve Svitavách se ale rozhodně mají na co těšit,“ vyjádřil se k novému partnerství spokojeně vypadající Karel Kabrna, předseda představenstva Maxi-Tipu.

Maxi-Tip má v plánu kromě čerstvého partnerství s DEKSTONE Tuři Svitavy v plánu i navázaní dalších spoluprací. Konkrétně se však sázková kancelář, čím dál více podporující český sport, zatím nevyjádřila. Svitavské Tury čeká odveta v Istanbulu ve středu 26. září.

O Maxi-Tipu
Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:
Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak