Basketbalovou sezonu v Chomutově uzavře akce Poslední koš

I když se s tím ti nejzapálenější hráči BK Levharti Chomutov těžko smiřují, basketbalová sezona 2017/2018 skončila. Rozloučit se s ní a ještě jednou se ohlédnout především za tím, co se povedlo, budou mít všichni možnost ve středu 20. června ve sportovním areálu v ulici Tomáše ze Štítného na tradiční akci Poslední koš. Hráči se budou scházet od půl páté tak, aby od pěti hodin mohla být tato akce oficiálně zahájena zhodnocením sezony z úst nejvyšších představitelů klubu. Pak už bude zábava volná – a jejím středem bude nepochybně basketbalový míč. Připraveno je jako vždy občerstvení.
Na akci jsou srdečně zváni nejen všichni hráči klubu, ale i jeho příznivci a rodiče hráčů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.