Search
Close this search box.

Barometr zdraví 2018

Nezisková organizace DiaKar své úsilí a aktivity věnuje cílové skupině osob s diabetem a kardiovaskulárním onemocněním. Má za sebou druhý rok aktivní činnosti, kdy se etablovala na trhu pacientských organizací v České republice.

Diagnostikovaným osobám se snaží předávat základní informace o těchto onemocněních, dopadech na životní styl, a aby dokázali svoje onemocnění lépe přijmout jako součást života.

Osobám blízkým poskytuje informace o těchto onemocněních, aby jim mohli být podporou. Akce je pořádána ve spolupráci s Karlovarskou krajskou nemocnicí.

Mezi hlavní aktivity patří:
– Informování o nemoci jako součásti plnohodnotného života
– Pořádání osvětových, preventivních a vzdělávacích akcí
– Hájení zájmů pacientů
– Poskytování poradenství
– Podílení se na zlepšování podmínek pro pacienty (dostupnost léčby, nové možnosti léčby)

Akci Barometr zdraví – Festival pro veřejnost tato organizace připravila na pondělí 4. 6. od 12 do 17 hodin v Kulturním centru Svoboda Cheb.

Akci podpořilo Město Cheb, Karlovarský kraj a další sponzoři.

Více na: www.diakar.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient