Search
Close this search box.

Baráž o hokejovou extraligu je velmi vyrovnaná

Máme za sebou šest kol prolínací soutěže, v které se rozhodne, které dva týmy budou hrát příští sezonu extraligu. A zatím je to velmi napínavé, protože první tým od čtvrtého dělí jen dva body!

Kladno opět nastoupilo bez Jaromíra Jágra, ale to už je obehraná písnička. Není jisté, jestli naše největší hokejová legenda nastoupí ještě v této sezoně, důležité pro něj však jistě je, že Kladnu se zatím vcelku daří.

Potvrdilo to i v zápase s Litvínovem, kdy sice brzy ztratilo vedení, ale nakonec přece jenom si pro sebe vybojovalo tři důležité body, které ho posunuly na třetí příčku. To Litvínov naopak klesl na poslední pozici.

HC Verva Litvínov – Rytíři Kladno 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. F. Lukeš (V. Hübl, Hunkes) – 16. D. Tůma (Kubík, T. Kaut), 54. Kubík (Svedlund). Rozhodčí: Pešina, Hejduk – Hynek, Zíka. Vyloučení: 6:4, navíc Trávníček (Litvínov) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 5846.

Litvínov: Petrásek – Iberer, Baránek, Hunkes, Šesták, Z. Sklenička, Frolo, od 41. navíc L. Doudera – M. Hanzl, J. Mikúš, J. Černý – Gerhát, V. Hübl, F. Lukeš – Matoušek, Řehoř, Trávníček – Jícha, Válek, Jurčík. Trenéři: Šlégr, Weissmann, Skuhrovec a D. Stránský.
Kladno: Cikánek – Štich, Zelingr, Repe, Svedlund, Lenďák, Kehar – Kružík, T. Kaut, Redlich – D. Tůma, Kubík, J. Kloz – Bláha, Zikmund, Machač – Pekr, Přikryl, Strnad. Trenéři: M. Hořava st. a Patera.

Ani druhému domácímu týmu se nedařilo

Karlovy Vary mají formu jak na sinusoidě. Prohrají, pak vyhrají, poté opět přijde porážka, hned vzápětí výhra a takhle ještě jednou v této baráži. Důležité však pro ně je, že je získané body zatím drží na druhém místě. Jihlava i přes prohru je první.

HC Dukla Jihlava – HC Energie Karlovy Vary 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Diviš (Skořepa) – 8. Flek (T. Rachůnek, Šafář), 17. Plutnar (Kohout, Tuominen). Rozhodčí: Hribik, Lacina – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:4, navíc Jiránek (Jihlava) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 5189.

Jihlava: Kořenář – De la Rose, Suchánek, Stříteský, D. Kajínek, Šidlík, Váňa, J. Zdráhal – P. Straka, Skořepa, Diviš – Čachotský, A. Zeman, Jiránek – Rabbit, M. Hlinka, Anděl – D. Čermák, R. Hubáček, F. Seman. Trenéři: Vlk a F. Zeman.
Karlovy Vary: Závorka – Šenkeřík, Podlipnik, Plutnar, M. Rohan, Kovačevič, Krejčí, Šafář – Flek, Balán, T. Rachůnek – Kohout, Tuominen, O. Beránek – Gríger, Skuhravý, Vrdlovec – Šik, Kverka, Stloukal. Trenéři: Pešout a Mariška.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient