Baarova ulice v Plzni je po opravách otevřená

Po čtyřech měsících rozsáhlé rekonstrukce je Baarova ulice na Borech opět otevřena. Rekonstrukce se týkala Baarovy ulice v úseku od křižovatky s ulicí Heyrovského po křižovatku s ulicí Dvořákova. Opravena byla i tato křižovatka. Celá investiční akce stála více než čtyři miliony korun.

Ulice získala nový povrch a vzniklo v ní celkem 74 parkovacích míst, což představuje o 32 stání více, než zde bylo k dispozici dosud. Rekonstrukce zahrnovala i sadové úpravy. „Tato část Baarovy ulice již opravdu potřebovala nový povrch a celkovou úpravu kolem vozovky. Doufám, že místní občané budou spokojeni, a současně bych chtěl poděkovat řidičům za trpělivost po dobu rekonstrukce,“ uvedl starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer.

Rozsáhlá oprava bezprostředně navázala na investiční akci města, které zde provádělo rekonstrukci potrubního vedení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak