B tým HBC AUTOSKLO – HAK Pardubice ukončil podzimní část sezony vítězstvím nad Svitavami

2.Liga ČV: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B – 1.HBC Svitavy 8:1 (3:1,0:0,5:0)

Jan Barva: „V posledním kole podzimní části nás čekal tým ze Svitav. Soupeř od začátku sezony dokázal obrat o body například Chlumec či Třebovou – takže jsme rozhodně utkání nepodceňovali. Samotný úvod utkání patřil hráčům hostí, kteří se dostávali často do brejkových situací a jedna akce jim i vyšla. Naštěstí se nám skóre do konce první třetiny podařilo otočit. Ve zbytku utkání jsme přidali ještě další branky a mohli si tak připsat další vítězství do tabulky.“

Branky a asistence: 2:37 Korel Stanislav (Hackenberg Tomáš), 11:08 Hackenberg Tomáš, 14:45 Merta Jakub (Kamaryt Miloš), 32:13 Bureš Radek, 34:17 Kamaryt Miloš (Barva Jan) PP, 38:40 Kopřiva Vojtěch (Korel Stanislav), 41:41 Tichý Dominik (Veselík Michal), 44:18 Jirák Dominik (Korel Stanislav)

Sestava: Třináctý Jakub – Kamaryt Miloš, Ryba Jakub, Svoboda Adam st., Kopřiva Vojtěch – Korel Stanislav, Hackenberg Tomáš, Bureš Radek, Skřivánek Tomáš, Jirák Dominik, Merta Jakub, Tichý Dominik, Barva Jan, Veselík Michal

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.