Search
Close this search box.

Autor vítězné branky v Moskvě Lukáš Hejda je v Týmu týdne Ligy mistrů

Po Michaelu Krmenčíkovi se mezi elitní smetánku fotbalistů dostal další viktorián – Lukáš Hejda. Osmadvacetiletý stoper vstřelil vítěznou branku na hřišti CSKA Moskva a dostal se do Týmu týdne v Lize mistrů.

V oficiální Fantasy soutěži UEFA Champions League vynesl soutěžícím totiž 8 bodů. Jeho gól z 81. minuty po centru Patrika Hrošovského znamenal pro Viktorii Plzeň velké vítězství, po pěti letech nad CSKA Moskva navíc ve stejném poměru 2:1.

Společně s ním je v Týmu týdne také brankář Thibaut Courtois, který chytal za Real Madrid v Plzni při posledním domácím utkání Ligy mistrů. V Týmu jsou také například Joshua Kimmich z Bayernu či jeho spoluhráči Arjen Robben a Robert Lewandowski, je zde také Marek Hamšík z Neapole.

„Tato zpráva mě samozřejmě velmi potěšila. Jsem rád, že jsem mohl výkonem a gólem přispět ke skvělému týmovému výsledku. Doufám, že jsem si třeba nějakou další trefu nechal i do zápasu s AS Řím, kam bych chtěl pozvat naše fanoušky, protože můžeme stvrdit postup do jarní fáze Evropské ligy, což by byl fantastický úspěch,“ vzkázal Lukáš Hejda.

Kompletní tým kola:
Thibaut Courtois (Real Madrid)

Joshua Kimmich (Bayern)
Éder Militão (Porto)
Lukáš Hejda (Plzeň)
Ismaily (Šachtar)

Arjen Robben (Bayern)
Marek Hamšík (Neapol)
Taison (Šachtar)

Maxwel Cornet (Lyon)
Robert Lewandowski (Bayern)
Dries Mertens (Neapol)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient