Automobil opilého řidiče málem skončil v řece Bečvě

V sobotu brzy ráno skončil v Rožnově pod Radhoštěm řidič se Škodou Octavia opřený o zábradlí mostu nad řekou. Vyvázl s lehkým zraněním. Po nehodě řidič nadýchal přes dvě promile.

Devětadvacetiletý řidič z Rožnovska nezvládl v sobotu ráno chvíli před třetí hodinou ráno vozidlo Škoda Octavia. Jel v Rožnově pod Radhoštěm po ulici Palackého směrem ke křižovatce u Aeroplánu. Vyjel ale vpravo na krajnici. Na situaci reagoval strhnutím řízení. Vozidlo se dostalo do smyku, dále do protisměru, až narazilo bokem do zábradlí mostu nad řekou Bečva vlevo v původním směru jízdy. Řidič utrpěl lehké zranění, které si vyžádalo odvoz na ošetření. Policisté při zjišťování okolností této nehody u řidiče provedli dechovou zkoušku. Přístroj ukázal na hodnotu 2,03 promile, proto policisté řidiči na místě zadrželi řidičský průkaz. Sčítali i škody. Na vozidle činí škoda devadesát tisíc korun a na zábradlí mostu dalších padesát tisíc korun.

Policisté nadále zjišťují informace k této dopravní nehodě. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.