Ve Svítkově hořelo auto, požár byl zřejmě úmyslný

K požáru osobního automobilu do Svítkova vyjížděli dnes po půlnoci profesionální hasiči z Pardubic. Hasiči požár vozidla dostali pod kontrolu v 0.26 hodin a poté museli odvětrat i zakouřený dům. Dále hasiči odkryli i část střechy, aby zjistili, zda plameny nenarušily střechu rodinného domu. Požár byl zcela zlikvidován v 01.42 hodin. Požár zničil nejen osobní automobil, ale i omítku a střechu rodinného domu.

Na místo požáru se dostavil i vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje příčinu vzniku požáru. V ranních hodinách byl povolán i speciálně vycvičený pes na vyhledávání hořlavých kapalin, který na místě označil místo, kde byla hořlavá látka.

Škoda nebyla dosud přesně stanovena, ale bude se pohybovat kolem 400 – 500 tisíc korun. Dle slov vyšetřovatele hasičů byl požár s největší pravděpodobností založen úmyslně.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient