Auto narazilo do stromu, řidiče museli hasiči vyprošťovat

Pro zraněného zavolala záchranná služba vrtulník.

Jedno osobní auto havarovalo v úterý večer v Sokolově. Po nárazu do stromu zůstal ve vozidle zaklíněný jeden člověk. Přivolaní hasiči museli zraněného vyprostit s použitím hydraulických nástrojů. Záchranná služba rozhodla o leteckém transportu, hasiči tak připravili prostor pro přistání vrtulníku v areálu Bohemie. Provoz na místě nehody byl zcela zastavený necelé dvě hodiny. Hasiči zajistili úklid následků dopravní nehody a asistovali odtahové službě při naložení havarovaného vozidla.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak