Atlet Tomáš Kašpařík byl po nemoci oceněn hned dvakrát

Po závodní pauze způsobené nemocí se na start běžeckých závodů vrátil Tomáš Kašpařík. Ve středu 28. března se představil v Hněvkově na Běhu Balatonem, kde v kategorii B obsadil druhé místo. Na trati dlouhé 11 700 metrů s převýšením 340 m dosáhl času 49:37 min a celkově byl devátý.

V neděli 1. dubna pokračovala Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje 33. ročníkem Velikonočního běhu v Tovačově. Zde bral Kašpařík ve své kategorii třetí místo (29:43 min). V kat. A doběhl dvacátý starší žák Oliver Punge (34:35 min) a v kat. C bral páté místo Petr Punge (33:20 min). V Tovačově se běželo 7,5 km, časy však byly ovlivněny větrným počasím a blátem v zámecké aleji.